greenteQ DG28.S216.ER.SSK.AU PZ 92 фин мат
Идентификатор на продукта:
GRT
Опаковъчна единица: 12GRT
Добавяне към количката
Описание и подробности
Изтегляне
VBH Holding GmbH, Siemensstraße 38,DE 70825, Korntal-Münchingen, Email: info@vbh.de
°Type:
-бутон
DIN 18273: Пожарозащитна и димозащитна врата:
не
DIN EN 179: Одобрение за авариен изход:
не
Височина на розетката/розетата:
243 mm
Въртящо се копче:
Дебелина на външната розетка/розета:
12 mm
Квадрат:
за 8 mm
Клас на защита съгласно DIN 18257:2003:
без
Ключова дупка:
Профилен цилиндър
Копче за управление:
✓
Материал:
Неръждаема стомана
Означаване на цвят:
Цветна неръждаема стомана
Поддържащи камери:
✓
Посока:
DIN ляво/дясно
Разстояние (разстояние):
92 mm
с капак на цилиндъра:
Форма:
Кръгъл тесен щит
Форма на бутона:
Плоча, кръгла
Широчина на розетката/розетата:
28 mm