- / greenteQ Türgriff TG10.ER.GS.45° schräg
greenteQ Türgriff TG10.ER.GS.45° schräggreenteQ Türgriff TG10.ER.GS.45° schräg
Product ID:2172714676
Gesamtlänge
600 mm
800 mm - available in other combination 1000 mm - available in other combination 1200 mm - available in other combination 1800 mm - available in other combination 330 mm - available in other combination 400 mm - available in other combination 1400 mm - available in other combination 1600 mm - available in other combination 600 mm 500 mm - available in other combination
Achsmaß
400 mm
560 mm - available in other combination 700 mm - available in other combination 900 mm - available in other combination 1300 mm - available in other combination 210 mm - available in other combination 300 mm - available in other combination 1000 mm - available in other combination 1200 mm - available in other combination 400 mm
ST
Packaging unit: 10ST
Technische Daten:
- Oberfläche Edelstahl fein matt
- Form Türgriff: gerade, runde Griffstange Ø 32 mm
- Form Stützen: schräg 45°, Ø 25 mm
- BA 15.EU H/K/A imLieferumfang enthalten: BA 15: 2 x 45 mm
- 01 Typ:
- Türgriff
- 02 Farbton:
- edelstahlfarbig
- Achsmaß:
- 400 mm
- Farbe Hersteller:
- Edelstahl fein matt
- Gesamtlänge:
- 600 mm
- Griffstange Breite:
- 32 mm
- Griffstange Querschnitt:
- rund
- Griffstange Tiefe (Dicke):
- 32 mm