greenteQ DG28.S216.ER.SSK.AU PZ 92 mată fină
ID-ul produsului:
GRT
Unitate de ambalare: 12GRT
Adaugă în coș
Descriere și detalii
Descărcări
VBH Holding GmbH, Siemensstraße 38,DE 70825, Korntal-Münchingen, Email: info@vbh.de
°Clasa de protectie conform DIN 18257:2003:
fără
°Tip:
-/buton
butonul ac?ionat:
✓
butonul rotativ:
came de sprijin:
✓
capacul cilindrului:
Denumirea culorii:
otel inoxidabil colorat
DIN 18273: U?? de protec?ie împotriva incendiilor ?i a fumului:
Nu
DIN EN 179: Ieșire de urgență Omologare:
Nu
Direc?ie:
DIN stânga/dreapta
distanta (distanta):
92 mm
form?:
Scut rotund îngust
forma nasturii:
farfurie, rotundă
gaura cheii:
cilindru de profil
În?l?imea farfurii/rozetei:
243 mm
L??imea scutului/rozetei:
28 mm
material:
oţel inoxidabil
p?trat:
pentru 8 mm
Scut/rozet? Grosimea exterioar?:
12 mm