greenteQ DG28.S216.AL.SS.AU PZ 92 F9 silb.dkl
Toote ID:
Värvimärgistus
hõbedase värvusega tume
hõbedast värvi
hõbedase värvusega tume
valge 9016
GRT
Pakendiühik: 20GRT
Lisa ostukorvi
Kirjeldus ja üksikasjad
Allalaadimine
VBH Holding GmbH, Siemensstraße 38,DE 70825, Korntal-Münchingen, Email: info@vbh.de
Avatud hoidevedru:
tagantjärele paigaldatav
DIN 18273: tule- ja suitsukaitseuks:
ei
DIN EN 179: Hädaväljapääsu kinnitamine:
ei
Escutcheon/roseti laius:
28 mm
Eskettide/rosettide kõrgus:
243 mm
Fikseeritud/pööratav laager:
✓
Käepideme materjal:
Alumiinium
Kaitseklass vastavalt standardile DIN 18257:2003:
ilma
Kangkäepidemega käepide:
✓
Kaugus (vahekaugus):
92 mm
Keyhole:
Profiili silinder
Kilp/rosett Väline paksus:
12 mm
koos silindrikattega:
Kuju:
Ümmargune kitsas kilp
Materjal:
Alumiinium
Ruut:
jaoks 8 mm