- / greenteQ DG28.S216.ER.SSK.AU PZ 92 peenmatt
greenteQ DG28.S216.ER.SSK.AU PZ 92 peenmattgreenteQ DG28.S216.ER.SSK.AU PZ 92 peenmatt
Toote ID:2172703951
GRT
Pakendiühik: 12GRT
VBH Holding GmbH, Siemensstraße 38,DE 70825, Korntal-Münchingen, Email: info@vbh.de
- DIN 18273: tule- ja suitsukaitseuks:
- ei
- DIN EN 179: Hädaväljapääsu kinnitamine:
- ei
- Escutcheon/roseti laius:
- 28 mm
- Eskettide/rosettide kõrgus:
- 243 mm
- Kaitseklass vastavalt standardile DIN 18257:2003:
- ilma
- Kaugus (vahekaugus):
- 92 mm
- Keyhole:
- Profiili silinder
- Kilp/rosett Väline paksus:
- 12 mm
- koos silindrikattega:
- Kuju:
- Ümmargune kitsas kilp
- Materjal:
- Roostevaba teras
- Nupu kuju:
- Plaat, ümmargune
- Nupu väänatud:
- ✓
- Pööratav nupp:
- Ruut:
- jaoks 8 mm