greenteQ DG48.S216.ZA.AL.NSK.AU PZ 92 valge/9016 product photo BIGPIC L
greenteQ DG48.S216.ZA.AL.NSK.AU PZ 92 valge/9016 product photo BIGSKZ L
greenteQ DG48.S216.ZA.AL.NSK.AU PZ 92 valge/9016greenteQ DG48.S216.ZA.AL.NSK.AU PZ 92 valge/9016
Toote ID:2172720109
GRT
Pakendiühik: 1GRT
greenteQ DG48.S216.ZA.AL.NSK.AU PZ 92 valge/9016
VBH Holding GmbH, Siemensstraße 38,DE 70825, Korntal-Münchingen, Email: info@vbh.de
Avatud hoidevedru:
Jah
Escutcheon/roseti laius:
48 mm
Eskettide/rosettide kõrgus:
245 mm
Fikseeritud/pööratav laager:
Käepideme materjal:
Alumiinium
Kaugus (vahekaugus):
92 mm
Keyhole:
Profiili silinder
Kilp/rosett Väline paksus:
12 mm